Dňa 29. 10. 2013 sa na našej škole konala slávnosť pod názvom "JESEŇ PANI BOHATÁ".
Žiaci I. aj II. stupňa si priniesli do školy najrozmanitejšie plody jesene, z ktorých vyrábali milé strašidielka, zvieratká, ovocné košíky, vázičky a iné. Svoje výrobky si potom spoločne vystavili.
Slávnosť bola zakončená krátkym kultúrnym programom, ktorým nás sprevádzala žiačka 7. ročníka Broňa Václaviková. Deti si pripravili básne o jeseni, scénický tanec a piesne.
Fotografie z tejto milej slávnosti nájdete vo fotoalbume.

